Konferencja zasilanie „elektro.info”

REJESTRACJA

Szanowni Państwo

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz aktualnymi zaleceniami Głównej Inspekcji Sanitarnej, a także w trosce o Państwa zdrowie i samopoczucie, redakcja „elektro.info” podjęła decyzję o przeniesieniu konferencji na 15 października, w tym samym miejscu, jak było to planowane dotychczas.
Wszystkim osobom, które zgłosiły się do udziału, dziękujemy za zaufanie. Państwa bezpieczeństwo i komfort są dla nas najwyższym priorytetem. Tym bardziej będzie nam miło gościć Państwa jesienią.
Jesteśmy przekonani, że w obliczu aktualnej sytuacji i wynikającego z niej potencjalnego zagrożenia zdrowia publicznego jest to jedyna możliwa decyzja. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
Redakcja „elektro.info”

Konferencja odbędzie się 15 października 2020 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym WEST GATE – poziom 0, Aleje Jerozolimskie 92.

Dojazd: 

z dworca centralnego: autobusy: 127, 159; tramwaje: 7, 9, 22, 24; WKD
z dworca zachodniego: 127, 158, 159; WKD

Uczestnictwo:

250 zł dla prenumeratorów „elektro.info”
320 zł dla pozostałych uczestników

Cena obejmuje:

  • wykłady merytoryczne,
  • materiały konferencyjne,
  • lunch i przerwy kawowe.

Zapisz się:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę MEDIUM Sp. z o.o. Sp.k., ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa, nr KRS: 0000537655 w celu uczestnictwa w konferencji oraz przesyłania Panu/Pani informacji dotyczących tego wydarzenia;

Wyrażam zgodę na kontakt środkami elektronicznymi (na podany przez Pana/Panią adres e-mail);

Wyrażam zgodę na kontakt tel. (na podany przez Pana/Panią nr tel.);

Wyrażam zgodę na wysyłanie wiadomości dotyczących konferencji Grupy MEDIUM Sp. z o.o. Sp.k.

Wyrażam zgodę na wysyłanie newslettera marketingowego portalu elektro.info.pl

Zapoznałem się z regulaminem konferencji szkoleniowej "Regulamin uczestnictwa w konferencjach szkoleniowych i szkoleniach organizowanych przez Grupę MEDIUM"


Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.elektro.info.pl. Dane będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.elektro.info.pl oraz zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018 r.

Przewiń do góry