Konferencja zasilanie „elektro.info”

O KONFERENCJI

Kiedy: 17 listopada 2022 r.

Gdzie:
Stacjonarnie: Warszawska Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna
01-043 Warszawa, ul. Okopowa 59
https://vizjapark.pl​
lub online

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat odbycia szkolenia

Konferencja szkoleniowa
„ZAGROŻENIA POŻAROWE STWARZANE PRZEZ ŹRÓDŁA ZASILANIA BUDYNKÓW, PV, SAMOCHODY ELEKTRYCZNE ORAZ MAGAZYNY ENERGII”

Tradycyjnie jak co roku redakcja elektro.info zaprasza na konferencję szkoleniową, podczas której specjaliści z branży omawiają i przedstawiają praktyczne aspekty problematyki związanej z najbardziej aktualnymi zagadnieniami z zakresu elektroenergetyki i projektowania instalacji elektrycznych.

Wraz z rozwojem nauki i techniki występuje coraz większe zapotrzebowanie na energię elektryczną. Stan ten powoduje, że rośnie liczba odbiorników energii elektrycznej. Na drogach spotyka się coraz więcej samochodów elektrycznych, które nie emitują spalin do atmosfery. Powszechne stają się źródła produkcji energii odnawialnej, które pomimo wielu zalet charakteryzuje brak stabilności. Powoduje to konieczność instalowania magazynów energii.

Wszystko to powoduje jednocześnie pojawianie się zagrożeń pożarowych. Pomimo wielu zalet magazyny energii oraz samochody elektryczne stwarzają zagrożenia pożarowe, które należy neutralizować. Wychodząc naprzeciw pojawiającym się zagrożeniom, przygotowaliśmy konferencję szkoleniową, podczas której zostaną wyjaśnione przyczyny zagrożeń pożarowych stwarzanych przez źródła zasilania w energię elektryczną oraz zasady ich wykrywania i neutralizacji. Podczas konferencji zostaną wygłoszone referaty, przygotowane przez specjalistów z zakresu elektroenergetyki oraz ochrony przeciwpożarowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

ZAPISZ SIĘ

Przewiń do góry